O firmie

„AR-GIPS” spółka z o.o. jest uznaną na terenie woj. zachodniopomorskiego firmą która funkcjonuje na rynku już od 1997 roku a od roku 2001 zajmuje się produkcją i sprzedaża betonu towarowego i prefabrykatów. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju i ulepszania jakości naszych produktów jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wyroby o najlepszej marce. Wysoką jakość naszych betonów zapewnia produkowanie go z obowiązującą normą PN-EN 206-1, jak i dobór odpowiednich składników tak by nie ingerować w środowisko naturalne.

Aby wciąż być o krok przed konkurencją korzystamy z usług czołowych dostawców surowców na naszym rynku takich jak Lafarge Polska, Basf Polska bądź Kopalnia surowców mineralnych Parsęcko, jak i również dobieramy kadrę o solidnych kwalifikacjach oraz sporym doświadczeniu. Nasi pracownicy stanowią wyselekcjonowaną grupę fachowców którzy dzięki wieloletniej pracy, zaznajomili się z problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji prac budowlanych. Dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu potrafią je rozwiązywać, ale przede wszystkim posiadają wiedzę jak ich unikać i im zapobiegać.

Wykonawstwo przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, optymalizacja procesu budowlanego, wspomagana komputerowo jego realizacja, jak i bezpieczeństwo to atrybuty naszej pracy, dzięki którym udaje nam się zapewnić naszym klientom optymalny termin realizacji ich inwestycji.

Życzymy aby współpraca z naszą firmą spełniła Państwa oczekiwania, a efekty zrealizowanej przez nas pracy były dobrym świadectwem i decydującym argumentem przy wyborze kontrahenta do realizacji kolejnych zleceń

Man

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą najczęściej zadawanych pytań.

Dowiedz się więcej
PDF

Certyfikaty

Deklaracje, atesty i certyfikaty dostępne są w formacie PDF.

Dowiedz się więcej